Regulamin

DANE FIRMY

Właścicielem i administratorem serwisu www.biznesflow.pl jest firma BiznesFlow Michał Szymański, jako część Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości
ul. Piękna 68
00-672 Warszawa
NIP: PL5242495143
REGON 015690013 00021
KRS 0000 199402

Telefon kontaktowy: +48 604 956 280

 

INFORMACJE PODSTAWOWE:

Portal BiznesFlow dokłada wszelkich starań, aby publikowane informacje były jak najbardziej klarowne, zawierały kontakt do organizatora projektu i pochodziły ze sprawdzonego źródła.

Jednocześnie:

Portal BiznesFlow.pl nie jest organizatorem ogłaszanych na stronie projektów oraz wyjazdów i nie ponosi odpowiedzialności za ich realizację.

Portal BiznesFlow.pl jest serwisem informacyjnym – dostarcza jedynie informacje o ofertach, napisanych na podstawie informacji opublikowanych lub nadesłanych przez organizatora danego projektu.

Portal BiznesFlow.pl nie ma wpływu na przeprowadzaną rekrutację ani żadne inne procesy związane z ogłaszanymi ofertami.

Portal BiznesFlow.pl jest serwisem opartym o system członkowski. Pobiera opłatę za dostęp do informacji, nie za udział w ogłaszanych projektach.

Użytkownicy BiznesFlow.pl podejmują działania związane z ogłaszanymi ofertami z własnej intencji. Portal BiznesFlow.pl nie może mieć na nie wpływu, ani ponosić z tego powodu żadnych konsekwencji. Cała odpowiedzialność leży po stronie użytkowników oraz organizatorów.

Przez “Projekt” rozumie się wszelkie działania i benefity, ogłaszane przez ofertodawcę (organizatora) i skierowane do ofertobiorcy (kandydata). Składają się na nie między innymi: staże, praktyki, wyjazdy EVS, wymiany młodzieżowe, stypendia, konkursy, szkolenia, konferencje, wszelkie projekty unijne i inne.

 

ZAMÓWIENIE

  • Zamówienia dokonuje się poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie serwisu biznesflow.pl
  • Kupujący ponosi całą odpowiedzialność za prawidłowe wypełnienie formularza.
  • Do każdego zakupu dołączany jest paragon fiskalny lub na życzenie klienta faktura VAT.

PŁATNOŚCI

  • Wszystkie ceny podane w serwisie biznesflow.pl wyrażone są w polskich złotych (PLN) i zawierają podatek VAT.
  • Rozliczenia transakcji przeprowadzane są za pośrednictwem Przelewy24

 

REKLAMACJE

Reklamodawca może zgłosić reklamację towaru na adres biuro@biznesflow.pl. Wszelkie zgłoszenia rozpatrujemy indywidualnie.