10 miesięczny wyjazd EVS do Holandii

evs holandia

Organizator: Mission House
Miejsce wyjazdu: De Glind/Amersfoort, Holandia
Termin aplikowania: 31/03/2014
Rozpoczęcie projektu: 01/09/2014
Zakończenie projektu: 30/06/2015

Rodzaj projektu: Wolontariat europejski ( EVS )

Profil aplikującego:

-Wiek: pomiędzy 18-30 lat

Wolontariusz będzie mieszkał i pracował w Jeugddorp De Glind, wiejskiej społeczności gdzie działa kilka organizacji wspierających lokalne dzieci. De Glind jest małą, nieco wyizolowaną miejscowością na wsi. Posiada około 650 mieszkańców, w tym wiele dzieci i młodzieży. W De Glind znajduje się centrum kultury z kawiarnią oraz sportową i eventową infrastrukturą, a także przestrzenią do działań młodzieżowych. Wolontariusz będzie mieszkał wraz z 4 innymi wolontariuszami. Będą mieli do dyspozycji własną łazienkę, toaletę oraz pokój dzienny, kuchnię. Do ich dyspozycji będą także rowery.

Zadania wolontariusza:

-Pomoc w działaniach lokalnego Centrum Kultury
-Praca z rodzinami i dziećmi wymagającymi wsparcia

Jak aplikować:

Należy napisać pod następujący adres i poprosić o dalsze informacje odnośnie procedury aplikowania (jako temat proszę podać “EVS project in Jeugddorp De Glind): care4families@gmail.com

Przed rozpoczęciem projektu należy znaleźć organizacje wysyłającą z Polski – BAZA ORGANIZACJI (wszystkie organizacje z akredytacją “Sending organisation” są odpowiednie).

Czym jest wyjazd EVS (European Voluntary Service) oraz co ma zapewnione i finansowane wolontariusz można przeczytać TUTAJ

Przed podjęciem decyzji o wyjazd na EVS należy koniecznie zapoznać się z niniejszym instruktażem ”Jak zostać wolontariuszem”

Pytania i wątpliwości:
W razie potrzeby pytanie zostawić można w komentarzach.

foto: kroonappels.nl


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *