Wyjazd EVS na Węgry

1

Miejsce wyjazdu: Węgry

Termin aplikowania: 3 lipca 2014

Wyniki rekrutacji: początek sierpnia 2014

Aplikowanie: aby mieć dostęp do aplikacji należy być członkiem klubu BiznesFlow. Tutaj można przeczytać, jak do nas dołączyć.

Rozpoczęcie projektu: od lutego 2015 na rok czasu

Język: preferowana biegła znajomość języka angielskiego oraz / lub węgierskiego

Rodzaj projektu: Wolontariat europejski ( EVS )

Profil wolontariusza:

– wiek 18 – 30 lat

– umiejętności w grafice komputerowej (np. edycja stron internetowych czy broszur przy użyciu Photoshopa, Illustrator, Indesign lub podobnych programów) będą zaletą

– umiejętności w fotografowaniu / tworzeniu video oraz znajomość social media / pisania biuletynów i artykułów będą zaletą

– zdolność do organizowania własnych projektów będzie mile widziana

– organizatorzy będą jeszcze bardziej zadowoleni jeśli interesujesz się ogrodnictwem, rękodziełem oraz/lub turystyką pieszą.

Zadania wolontariusza:

Poniżej jest opis co wolontariusze zazwyczaj robią na projektach organizacji goszczącej. Jest to rodzaj ‘menu’ – kiedy się projekt zaczyna, konsultuje się z wolontariuszem, aby dowiedzieć się jakie są jej/jego zainteresowania oraz jakie zadania może ona/on podjąć. Spójrz na poniższe punkty jak na listę możliwości i powiedz w swojej aplikacji czym byś była/był zainteresowany oraz dlaczego ty będziesz w tym dobra/bry. Jeśli masz własny pomysł odnośnie projektu, powiedz nam (organizacji goszczącej) o tym.

– wolontariusz może być odpowiedzialny za zarządzanie zawartością strony internetowej organizacji goszczącej / profilem na Facebooku / zielonym newsletterem / oraz pisaniem bloga. Ona/on pomaga w pracy administracji biurowej i oferuje wsparcie dla naszych koordynatorów w planowaniu i wypuszczaniu zielonych kampanii komunikacyjnych.

– wolontariusz może być odpowiedzialny za wspieranie obecnych warsztatów organizacji goszczącej oraz projektów edukacyjnych, które prowadzi. Możesz również pomóc w tworzeniu nowych warsztatów dotyczących zrównoważonego życia miejskiego. Ona/on może uczestniczyć w programach edukacyjnych, które obejmują wykłady i szkolenia w dziedzinie środowiska.

– wolontariusz może również pomagać w codziennych działaniach organizacji goszczącej. Będziesz mieć możliwość do przyłączenia się innych projektów w stowarzyszeniu.

Wybrani wolontariusz będą mogli rozwijać pomysły na projekty oraz koordynować własne projekty.

Dodatkowe informacje: poszukiwanych jest 2 wolontariuszy

 

Czym jest wyjazd EVS (European Voluntary Service) oraz co ma zapewnione i finansowane wolontariusz można przeczytać TUTAJ

W wyjazdach EVS wolontariusz ma (między innymi) zapewnione:

1. pokrycie 90% kosztów podróży
2. wsparcie w nauce języka (od nauki języka w tandemie z lokalnym wolontariuszem [świetna okazja do poznania „prawdziwego”, „mówionego” języka] po renomowany kurs w szkole językowej.
3. Zakwaterowanie
4. Wyżywienie
5. Kieszonkowe w wysokości
6. Szkolenia
7. Ubezpieczenia
8. Opiekę mentora
9. Certyfikaty potwierdzające nabyte umiejętności.

Pytania i wątpliwości:
W razie potrzeby pytanie zostawić można w komentarzach.

 

[betteroffer]

Aby mieć dostęp do danych niezbędnych do aplikowania o ten wyjazd, kliknij w obrazek poniżej i dołącz do klubu BiznesFlow

[/betteroffer][betterpay amount=”” button=”http://biznesflow.pl/wp-content/uploads/2013/10/bf-club.png” description=”” validity=”0″ validity_unit=”d” ids=”0″ redirect_button=”http://biznesflow.pl/czlonkostwo-biznesflow/”]

 

Miasto: Budapeszt

Organizator: Messzelátó Egyesület

Ważne: Przed rozpoczęciem projektu należy znaleźć organizacje wysyłającą z Polski – BAZA ORGANIZACJI (wszystkie organizacje z akredytacją “Sending organisation” są odpowiednie).

Aplikowanie oraz więcej informacji: osoby zainteresowane tym wolontariatem, prosimy o wypełnienie formularza dostępnego –> TUTAJ <–, organizacja nie chce, aby kandydaci pisali listy motywacyjne, tylko całą swoją motywacje i zaangażowanie opisali w powyższym formularzu. Zamiast regularnego CV organizacja prosi o zrobienie niedługiego video o sobie i wklejenie linków do formularza. Kandydaci są także proszeni o wysłanie referencji jeśli mają taką możliwość  (linki możesz wysłać w formularzu). Jeśli znasz węgierski, prosimy napisz kilka zdań na dowolny temat w tym języku.

Wybrani kandydaci będą zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną na Skype w dniach 07.07.-10.07.2014

W razie pytań możesz wysłać wiadomość na adres evs@messzelato.hu wpisując w temacie maila “EVS Messzelátó 2015”

[/betterpay]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *