Wykorzystaj nowe technologie w swoim biznesie

Era smartfonów trwa w najlepsze. Włączanie nowych technologii w funkcjonowanie naszego biznesu to często już nie alternatywa ale konieczność. Pozostaje jednak wciąż duże pole do innowacji w zakresie ich wykorzystania. Wielką szansą może być wprowadzanie automatyzacji w sprzedaży i obsłudze klienta.

[themepacific_box color=”blue” text_align=”left” width=”100%”]
Tesco w Korei wprowadziło prawdziwą rewolucję w zakupach. Na stacjach metra umieszczone są zdjęcia półek sklepowych wraz z towarami, cenami i odpowiednimi kodami. Osoby czekające na swój pociąg mogą za pomocą smartfonów zrobić zakupy, które następnie zostaną im dostarczone do domu.
[/themepacific_box]

Dzięki tej innowacji Tesco zaoferowało klientom ogromną wartość dodaną. Bezproduktywnie tracony czas oczekiwania w metrze zamieniono na pożyteczną rzecz.

Sprzedaż internetowa europejskiego giganta wzrosła o 130%, co pozwoliło mu stać się numerem 1 w Korei pod względem sprzedaży w Internecie.

W jaki sposób nowe technologie mogą pomóc Twojemu biznesowi?

Autor: Michał Szymański

1 2 3 4 5

Author: Michał Szymański

Specjalista od social media, bloger, fascynat startup`ów i nowych technologii. Twórca portalu BiznesFlow.pl. Autor licznych artykułów z tematyki produktywności, efektywnej nauki, biznesu internetowego. Prezes stowarzyszenia Tea Club wspierającemu młodych ludzi w rozwoju zawodowym na arenie międzynarodowej. Prywatnie pasjonat tańca "breaking" (breakdance), tańczący nieprzerwanie od 11 lat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *